Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mechanik zemědělské techniky

referenční číslo: 3906 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Světlé stránky nabízené pozice? Práce s moderní zemědělskou technikou, výborné zázemí, odborná školení a rozvoj, adekvátní mzda. Požadavky? Technické vzdělání, manuální zručnost a nepředstíraný vztah k oboru. Časová flexibilita nutná, výjezdy k zákazníkovi nepravidelné. Líbí se Vám představa takovéto práce? Budeme rádi, pokud zašlete životopis.

Opravárenský závod zemědělské techniky se sídlem v Olomouckém kraji hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta/tku na pozici

MECHANIK ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

(25 000 Kč + bonusy)

Náplň práce

  • Pravidelný servis zemědělské techniky
  • Práce s diagnostickým zařízením, analýza závad
  • Odstranění závad, předání stroje
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace se zákazníkem, služební cesty - Morava

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru (automobilní, strojírenská…)
  • Vztah k zemědělské technice, automobilům, motorkám
  • Práce s PC
  • Základy NJ nebo AJ pro práci s dokumentací výhodou
  • ŘP sk. B, C, T výhodou
  • Časová flexibilita, ochota cestovat k zákazníkovi, manuální zručnost

Nabízíme:

  • Podpora při zaškolení
  • Nadstandardní odměny, věrnostní bonusy
  • Moderní zázemí, příjemný kolektiv
  • Plně vybavené referenční vozidlo, mobil, notebook
  • Stabilní práci
  • Místo výkonu práce: Prostějovsko
  • Nástup dohodou

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha