Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Personální agentura Index Nosluš hledá pro svého významného klienta pracovníka na pozici strojní zámečník a svářeč

Strojní zámečník svářeč s ubytováním v Hradci Králové

referenční číslo: 5088 | aktuálnost: 4. 7. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti strojírenské výroby, hledáme pracovníky na pozici "strojní zámečník" a "svářeč" v Hradci Králové. Nabízíme Vám dlouhodobou práci v perspektivní společnosti se zajímavou mzdou a hlavně, s příspěvkem na ubytování, či dopravu. Nástup je možný ihned.

Popis pozice:
"strojní zámečník"
- sestavování dílů do celku podle výkresové dokumentace
- používání elektrické rohové brusky

"svářeč"
- svařování dílů konstrukcí a tlakových zařízení z kovových materiálů všech skupin
- spolupracuje na sestavování svařenců do celků
- provádí seřizování svařovacích zařízení

Požadujeme:

- znalost čtení výkresové dokumentace
- základní svářečské zkoušky – stehování (= svařování nahrubo), stehují argonem nebo elektrodou

"svářeč"
- praxe v oboru nutná
- kombinace 111, 141 (elektroda, argon) – úřední zkoušky
- podmínkou platné certifikáty

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní firmy s velkým výrobním potenciálem
- dlouhodobou spolupráci
- motivační mzda až 26.000 Kč (podle zkušeností) příplatky dle zákoníku práce
- příspěvek na ubytování až 3.000 Kč/měsíc
- příspěvek na dopravu 700 Kč/měsíc
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- místo výkonu práce Hradec Králové

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha