Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11349750781 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čistících hadrů.
Náplň práce: organizace třídírny a párárny textilu (25 osob), logistika, znalost skladového hospodářství, fakturace, objednávky, reporting, prodej čistících hadrů, manuální výpomoc na provoze v případě potřeby (manipulace s 10 kg - 25 kg balíky textilu).
Požadujeme: pečlivost, komunikativnost, samostatnost, dobrá znalost MS Excel, NJ + PJ výhodou, zkušenost v oblasti provozu výrobní společnosti, ŘP sk. B, VZV výhodou.
V případě zájmu pošlete životopis s fotografií na jana.prochazkova@dimatex.cz.
Zaměstnanecké výhody: Zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 22.500Kč hrubého + osobní ohodnocení, služební automobil k dispozici, benefity.
V případě zájmu pošlete životopis s fotografií na jana.prochazkova@dimatex.cz
Hlásit se e-mailem, popř. osobně v pondělí v době od 8.00 do 12.00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 500 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha