Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Controller specialista

referenční číslo: 12293 | aktuálnost: 2. 10. 2016

Máte controlling jako koníček? Jste sebevědomá, energická osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech je společnost v problémech? Máte v controllingu alespoň 2 roky zkušeností a hledáte nové výzvy?

Tak se zkuste přihlásit do tohoto výběrového řízení a staňte se součástí společnosti, která Vám dá možnost kariérního růstu na pozici

CONTROLLER SPECIALISTA

Náplň práce

  • dohled nad finančními procesy ve společnosti
  • organizace práce a výkonů s platnými účetními předpisy a normami
  • pravidelné zpracovávání reportů
  • sledování změn v legislativě a jejich praktická aplikace na firemní prostředí
  • tvorba statistických výkazů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • znalosti z oblasti účetnictví, finančního controllingu, daňové problematiky (součástí pohovoru je test)

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení adekvátní Vašim schopnostem a dovednostem
  • stravenky
  • prémiové mzdové složky
  • otevřenost k uplatňování vlastních nápadů a přístupů
  • příspěvek na dopravu
  • místo výkonu práce: Teplice

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha