Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

GOLDIMAX s.r.o.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11349900743 | aktuálnost: 23. 11. 2016

PODMÍNKA:
- řidičský průkaz skupiny B, atkivní řidič podmínkou!
-orientace a zkušenosti v oboru podmínkou!
-minimální praxe 10 a více let v oblasti plastových granulátu
-vzdělání SŠ/VŠ
-časová flexibilita

NABÍZÍME:
-firemní automobil i pro soukromé účely
-firemní mobil
-notebook

NÁPLŇ PRÁCE:
-aktivní prodej plastových granulátů obchodním firmám nebo zpracovatelům plastů a výrobcům
-aktivní vyhledávání nových odběratelů v oblasti plastových granulátů

Nástup možný ihned
Tato pozice je na HPP s 3 měsíční zkušební dobou a následně na neurčitou dobu.
V případě zájmu a splnění kritérií o tuto pozici zašlete životopis s průvodním dopisem na níže uvedený e-mail
litebetonovepodlahy@seznam.cz
V případě nesplnění požadavků na tuto pozici nás prosím nekontaktujte!!!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

GOLDIMAX s.r.o., Gabriela Sikorová, office@goldimax.cz