Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolorka kvality - Rychnov n./Kn. 20 000 - 24 000 Kč/měs.

referenční číslo: 5083F0B2 | aktuálnost: 15.08.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jste z okolí Rychnova nad Kněžnou? Máte smysl pro detail a třísměnný provoz Vám nevadí? Pokud ano, chceme o Vás vědět. Hledáme nové posily do mezinárodní automotive společnosti.

Náplň práce

Co Vás čeká?

• kontrola kvality výrobků na vstupu a výstupu
• vizuální kontrola lakových vad
• práce v čistém a nehlučném prostředí

Požadujeme

• stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
• motivující systém odměňování a benefitů
• příspěvek na stravování a dopravu
• vánoční a velikonoční bonusy
• příspěvek na dovolenou
• 5 týdnů dovolené

Nabízíme

• min. SOU
• trestní bezúhonost
• pečlivost a spolehlivost
• zkušenost ve výrobě výhodou
• ochota pracovat ve třísměnném provozu

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč

Místo pracoviště: Lipovka u Rychnova nad Kněžnou

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy