Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Regionální manažer COP - Morava

(referenční číslo: 16-13-203382/JD)

Komunikujete rádi s lidmi a zároveň máte cit pro obchod? Umíte naslouchat a rychle vyhodnocovat správné řešení? Hledáte práci, jejíž součástí je vytvoření dlouhodobých obchodních vztahů? Pokud odpovídáte ANO, pak nám zašlete své CV a staňte se součástí obchodního týmu jedné z předních světových bank.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Analýza a rozvoj obchodního potenciálu v přiděleném regionu - Morava
  • Odpovědnost za splnění obchodního plánu ve svěřeném regionu
  • Vyhledávání obchodních partnerů - prodejců spotřebního zboží
  • Dojednávání obchodních podmínek spolupráce s novými i stálými partnery
  • Péče o přidělené partnery ve stanoveném regionu, pravidelné návštěvy, školení, podpora a motivování stávajících obchodních partnerů
  • Zajištění odpovídající efektivnosti uzavíraných obchodů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou nebo vyšší
  • Velmi dobré obchodní, organizační a prezentační dovednosti
  • Schopnost vyjednávat, přesvědčovat
  • Spolehlivost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení
  • Profesionální vystupování, proaktivní přístup
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Power-Point, Outlook, Internet)
  • Výborná orientace a prokazatelná znalost na trhu finančních produktů
  • Prokazatelná praxe v B2B / oblasti prodeje na pozici obchodního zástupce min. 2 roky
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny
  • Výraznou podporu seberealizace - pečlivé zaškolení a další průběžné rozvojové aktivity
  • Moderní pracovní prostředí, individuální přístup
  • Odpovídající finanční ohodnocení - fixní a variabilní složka mzdy, jejíž výše je závislá na vaší šikovnosti
  • Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování ve výši 100 Kč za odpracovaný den
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvky na osobní rozvoj

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Jihomoravský kraj
Obor: Management, Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání