Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VV SKLO s.r.o.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11073160713 | aktuálnost: 27. 10. 2016

  • Požadavky na vhodného kandidáta/ - ku:

- min. vyučení v oboru elektro nebo strojní výhodou
- znalost práce na PC
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti
- časovou flexibilitu
- řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
- manipulace se sklem (vkládání do myčky, ukládání na vozíky ap.)
- příprava skel na vrtání
- základní měření skel
- údržba pracoviště, úklid
Nabízíme:
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- práci v moderním prostředí s moderními technologiemi
- samostatnou a zodpovědnou práci
- motivující platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned
Informace o pozici:
Místo pracoviště: Křižanov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou s možností prodloužení
Požadované vzdělání: min. vyučení
Zadavatel: VV SKLO s.r.o.
Strukturovaný CV a motivační dopis s příslušným heslem zasílejte nejpozději do 30. 11. 2016
Adresa: VV SKLO s.r.o., Ořechovská 551, Křižanov, 594 01
Kontaktní osoba: Ing. Iveta Dvořáková
e-mail: dvorakova@vvsklo.cz
Heslo: VRB

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha