Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik bozp

referenční číslo: 11333 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Máte praxi v oblasti BOZP a PO ve výrobní společnosti? Chcete budovat kariéru v mezinárodní společnosti a pracovat na pozici bezpečnostní technik na Olomoucku? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná mezinárodní společnost, která se zabývá strojírenskou výrobou, hledá kandidáty na pozici:

TECHNIK BOZP

Náplň práce

  • tvorba a aktualizace povinné dokumentace v oblasti BOZP a PO
  • školení zaměstnanců a pravidelná kontrola v BOZP a PO
  • shromažďování a zasílání informací o pracovních úrazech
  • zodpovědnost za zajišťování úkolů v oblasti prevence rizik v BOZP a PO
  • zpracování reportů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • osvědčení o odborné způsobilosti – BOZP a PO
  • středně pokročilá znalost AJ výhodou
  • samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • stabilní pracovní pozice v rozvíjející se společnosti
  • nejmodernější automatizované linky, čistý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování přímo v podniku (velký výběr a nízké ceny)
  • bonusy za nulovou absenci 1000 Kč měsíčně
  • lokalita: okres Olomouc
  • nástup možný ihned

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha