Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

SAP konzultant

referenční číslo: 8742 | aktuálnost: 9. 9. 2016

SAP KONZULTANT

Náplň práce

  • poskytování odborné podpory v oblasti konfigurace a business procesů při implementaci SAP
  • nastavování a customizace modulů
  • komunikace s uživateli
  • samostatná práce

Požadujeme:

  • vzdělání technické, IT nebo ekonomického směru
  • praxe se SAP - nastavení, customizace
  • praxe s uživatelskou podporou
  • AJ pokročile, NJ výhodou
  • znalost některého z modulů MM, SD, eWM PP a PM výhodou
  • ochota na sobě dál pracovat a vzdělávat se

Nabízíme:

  • práce na zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
  • společnost nabízí široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, například pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, stravování, příspěvek na penzijní připojištění apod.
  • budete mít možnost profesního a kariérního růstu a aktivního využití AJ
  • místo výkonu práce: Praha - západ (výjezd na dálnici D5)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha