Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Moravia Air Cargo, s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10873010719 | aktuálnost: 1. 1. 2017

První kontakt emailem.
Je požadováno řidičské oprávnění skupiny B; znalost anglického jazyk alespoň na základní úrovni; vysoká znalost ruského jazyka v písemném i slovním projevu na úrovni umožňující plně plynulou běžnou obchodní a administrativní komunikaci, včetně znalosti odborné terminologie v civilním letectví a cestovním ruchu, rodilí mluvčí vítáni; znalost českého jazyka na základní úrovni; nejméně 5 roků praxe v oblasti cestovního ruchu a civilního letectví; uživatelská znalost práce na PC; vysokoškolské vzdělání vítáno.
Náplň práce bude zahrnovat mimo jiné: přípravu podkladů pro obchodní jednání v oblasti cestovního ruchu a civilního letectví, zpracovávání monitoringu v oblasti cestovního ruchu, komunikaci s obchodními partnery, administrativní činnost v oblasti cestovního ruchu a civilního letectví - cílové destinace Rusko, Čína, České republika.
Profesní životopis zasílat na níže uvedenou e-mailovou adresu.
Georgij Nikolajev - moraircargo@gmail.com
Místo výkonu práce: Havlíčkova 198, Modřice

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 10 300 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Moravia Air Cargo, s.r.o., Nikolajev Georgij, jednatel, moraircargo@gmail.com

Odpovědět na inzerát