Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kroměřížská nemocnice a.s.

Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11253970750 | aktuálnost: 13. 8. 2016

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Odpovědnost za skladové hospodářství materiálně-technického skladu a skladu zdravotnického materiálu, objednávání a nákup zboží, administrativní práce spojené s pohybem zboží.
- VŠ vzdělání, zdravotnický obor výhodou, dobrá znalost práce s PC podmínkou orientace ve zdravotnických materiálech výhodou, orientace na výsledek, samostatnost, odpovědnost, vstřícnost, zdravotní způsobilost.Doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
- Mzda je stanovená na základě dosažené kvalifikace a praxe, výkonnostní odměny, benefity dle kolektivní smlouvy, 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, možnost ubytování
- Kontakt osobně na osobním oddělení nebo kontakt telefonický (8 - 13 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: julie.zaydlarova@nem-km.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail