Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HOEKO - Automotive s.r.o.

Úředníci v logistice

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11148620796 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Náplň práce: tvorba dodacích listů - systémové a ruční, práce s interním systémem Xpert, skladová evidence - systémový příjem a výdej zboží a materiálu, obalové hospodářství - objednávka a evidence, zajišťování přepravy - pravidelná portálová objednávka a mimořádné jízdy, zpracování inventurních dat (měsíční, čtvrtletní, roční).

Profil ideálního kandidáta: SŠ nebo VŠ, AJ slovem i písmem praktická znalost, NJ výhodou,
uživatelská znalost práce s PC - především MS Office (Outlook, Word, Excel), zájem se učit novým věcem, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup, zkušenosti na podobné pozici výhodou, ŘP skupiny B,

Společnost nabízí: zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu a externích školení, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, mobilní telefon, stravenky 100 kč/den a dovolená navíc, mzda dle zkušeností 20 - 25 000 Kč.

Nástup ihned.

Místo výkonu práce: Jiřice 251

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail