Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Amax com s.r.o.

AMAX com s.r.o. je 12 let jedničkou na trhu pokladních systémů pro restaurace, kavárny, bary, obchody a ostatní maloobchodní služby. Na základě nového zákona o EET > Přijmeme komunikativního člověka pro prodejní podporu region BRNO (JMK). Nabízíme nadstandardní platové podmínky.

Manažer prodeje Brno

referenční číslo: 4FC723C5 | aktuálnost: 20. 10. 2016

Podle nového zákona je EET povinností pro každého podnikatele v gastronomii, ubytování a službách. Díky EET bude mít vaše práce 100% úspěšnost a vysoký příjem nebude jen pouhou frází jak v mnoha inzerátech.

Náplň práce:

- nabídka a prodej pokladních řešení KASAmax
- komunikace s vyšším managementem pivovarů, Cash&Carry…
- spolupráce na vývoji SW
- podporování stávajících zákazníků a řešení jejich potřeb
- řešení související agendy a reportování výsledků práce

Požadujeme:

- předchozí zkušenosti obchodního zástupce výhodou
- časová flexibilita
- samostatný přístup k práci
- min. SŠ, počítačová gramotnost nutností
- orientace v pohostinství a maloobchodě je velkou předností uchazeče

Nabízíme:

- příjemné zázemí stabilní a stále rostoucí firmy, nástup EET
- mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
- služební auto
- finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

Zasílejte CV na email amax@amaxsro.com, v předmětu emailu uvádějte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat nebo volejte přímo na uvedené mobilní číslo. Další info www.amaxsro.com

Mzda: 18 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Specializace: manažer obchodního týmu, manažer prodejního týmu

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha