Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér automatizace

referenční číslo: 9435 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Máte technické vzdělání a zkušenosti s konstrukcí v oblasti automatizace? Jste kreativní a baví vás tvůrčí práce ve 3D? Láká Vás práce na pozici KONSTRUKTÉR AUTOMATIZACE v prosperující strojírenské společnosti na Vysočině? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR AUTOMATIZACE (30 - 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce automatizačních zařízení
  • Navrhování a realizace funkčních řešení
  • Kreativní práce ve 3D programech
  • Zpracování technické dokumentace
  • Tvorba podkladů pro výrobu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (Ideálně Mechatronika)
  • Praxi na pozici konstruktéra v oblasti automatizace
  • Znalost modelování ve 3D programu podmínkou
  • Tvůrčí myšlení, proaktivní přístup, spolehlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • Odborné vzdělávání
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mimořádné odměny,
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha