Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Diecézní charita Brno

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11206980749 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Náplň práce:
metodické vedení sociálních služeb a souvisejících činností v oblasti kvality sociálních služeb
poradenská a konzultační činnost pro předsedy odborných kolegií, vedoucí sociálních služeb, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách
tvorba podkladových materiálů a stanovisek ke standardům sociálních služeb
metodická pomoc při zavádění novely zákona o sociálních službách do praxe
spolupráce s kolegiem sociálních metodiků na úrovni Charity České republiky,
absolvování cvičných auditů a skupinových metodických konzultací realizovaných v rámci projektu
evidence a předávání výstupů projektu, provedení počáteční a závěrečného mapování sociálních služeb v diecézi, účast na evaluaci projektu
spolupráce s garantem projektu a realizačním týmem projektu
spolupráce při výběru a zavádění jednotného elektronického systému evidence výkonů a uživatelů služeb do organizace
spolupráce při tvorbě a zavádění záchranné sítě pro pomoc potřebným v rámci nové strategie organizace
účast na společných školeních
Předpoklady uchazeče:
vzdělání dle z. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník (min. VOŠ)
praxe v poskytování sociálních služeb min 5 let - výhodou pozice vedoucího služby
znalost legislativy - zákon o sociálních službách a související předpisy
zkušenost se zaváděním, revizí SQSS (výhodou zkušenost s více typů služeb)
zkušenosti z inspekcí kvality soc. služeb, s odstraňováním zjištěných pochybení v rámci nápravných opatření výhodou
výborné komunikační a organizační schopnosti, analytické a koncepční myšlení, pečlivost při vedení dokumentace
schopnost samostatné a týmové práce, odolnost vůči stresu
aktivní přístup k práci, zodpovědnost
výborná znalost uživatelské práce na PC (MS Office)
čistý trestní rejstřík
stávající zaměstnanec A/DCH je velkou výhodou (znalost prostředí služeb A/DCH velmi zrychlí jeho zapojení do procesu poskytování metodické podpory)
Nabízíme:
úvazek 1,0
pracovní poměr na dobu určitou (od 1. 11. 2016 do 31. 8. 2018),
samostatnou práci ve stabilní a zavedené organizaci
vstřícnou personální politiku, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
firemní benefity
5 týdnů dovolené
flexibilitu pracovní doby
možnost odborného růstu formou vzdělávání
odpovídající platové ohodnocení
Předpokládaný nástup: 1. listopadu 2016
Zájemci mohou zaslat nejpozději do 21.8.2016 motivační dopis a strukturovaný životopis e-mailem na adresu: dchb@charita.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Vybraný pracovník absolvuje před podpisem smlouvy pohovor s odborným garantem, který bude hodnotit jeho dosavadní praxi, zkušenosti a odbornost v oblasti sociálních služeb;
Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát. Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby organizace Diecézní charita Brno, tř. Kpt. Jaroše 9, 602 00 Brno zpracovala vaše osobní údaje pro účely spolupráce v souladu se zákonem
č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha