Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Oblastní charita Kutná Hora

Specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11111310716 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Náplň práce:
- výkon odborné sociální práce v ambulantní poradně a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v sociálně vyloučených lokalitách
- poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů, vzdělání, speciálně v dluhové problematice
- pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí
- pomoc při aktivizaci uživatelů služeb, při obnovení nebo upevnění jejich kontaktu s přirozeným sociálním prostředím
- zprostředkování navazujících služeb
Požadavky:
- VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- trestní bezúhonnost
- schopnost a motivace pracovat s lidmi ze sociálně vyloučených lokalit
- dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systému
- orientace v odborném poradenství a předchozí praxe či zkušenost s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou
- časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu
- ztotožnění se s posláním organizace
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič výhodou
Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek - pracovní poměr na dobu určitou od 1.10.2016 do 30.9.2017
(poté možnost dalšího prodloužení)
- smysluplnou, tvůrčí práci v zajímavém oboru
- zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci
- dobré pracovní zázemí, prostor pro seberealizaci
- možnost dalšího vzdělávání, supervize
- pracovní doba: 8:00 - 16:30
- mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi
Místo výkonu práce:
- Kutná Hora, sociálně vyloučené lokality Kutnohorska
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, vlastní organizace náplně práce, možnost dalšího vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení
V případě zájmu se hlaste POUZE na uvedený email!!!
Místo výkonu práce: Havířská 403, Kutná Hora

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Oblastní charita Kutná Hora, Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., personalistka, personal.charita@kh.cz, +420 731 405 538