Typ nabídky

Minimální mzda

Strážník Městské policie

referenční číslo: 4F87FD61 | aktuálnost: 17.01.2018

Město Doksy

Město Doksy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volných pracovních míst strážníků městské policie (3 místa).

Náplň práce

  • výkon funkce strážníka městské policie v souladu se zákonem č. 533/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění

Požadujeme

- splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů

Zákonné předpoklady:
• státní občan ČR
• dosažení věku 21 let
• bezúhonnost
• spolehlivost
• zdravotní způsobilost ve smyslu zákona č. 553/1991 Sb., v platném znění

Kvalifikační předpoklady:
• středoškolské vzdělání s maturitou

Ostatní požadavky:
• schopnost zvládnout zátěžové situace
• ochota hledat řešení
• dobré vyjadřovací schopnosti
• asertivita
• organizační schopnosti
• fyzické předpoklady
• řidičský průkaz skupiny B
• aktivní řidič
• zbrojní průkaz skupiny D výhodou

Uchazeči předloží písemnou přihlášku s povinnými náležitostmi – viz http://www.doksy.com

Nabízíme

- zajímavou a různorodou práci v lázeňském městě
- možnost seberealizace a profesního uplatnění
- smlouvu na dobu neurčitou
- odpovídající platové zařazení - 7. platová třída (nařízení vlády č. 316/2016 Sb., příloha č. 4 o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
- náborový příspěvek 4.000,- Kč
- nástupní osobní ohodnocení 2.000,- Kč
- zvláštní příplatek až 6.000,- Kč
- stravenky a další benefity

Místo pracoviště: náměstí Republiky 193, Doksy, 47201

Region: Liberecký kraj, Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Státní, veřejná správa

Profese: strážník/městský strážník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita