Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Seřizovač CNC, Karviná

(referenční číslo: 4-21-196398/JD)

Hledáme kandidáty kteří chtějí zvládnout "vysokou školu seřizovačskou".

Ale i zkušení seřizovači se u nás mají co naučit.

A pokud opravdu máte pro seřizování zapálení a vášeň, tak nás prosím kontaktujte.

Co Vás čeká : první půl rok důkladné zaučení, následně možnost pracovat na projektech sériové výroby i tvorbě prototypů.

Možnost pracovat se stroji od jednoduchých CNC strojů až po "hi-tech mašiny"

Možnost řídit projekty od začátku až po konec.

K náplni práce patří samozřejmě

  • seřízení, obsluha a vytváření programů CNC strojů
  • pravidelná údržba strojů a zařízení
  • vymýšlení a příprava nástrojů
  • práce s měřidly a kalibry - posuvné měřidlo, kalibry , 2D příp. 3 D měření
  • spolupráce na studii proveditelnosti nového výrobku
  • aktivní řešení technologických problémů na středisku

Pracujeme v 3 směnném provozu.

Pokud Vás zaujala nabídka, podívejte se prosím na požadavky a benefity a kontaktujte nás.

Požadujeme:

Hlavní požadavek je zapálení a ochota se něco naučit.

K tomu je bezpodmínečně nutná:

  • schopnost technicky myslet
  • technická představivost
  • ochota na sebe "dlouhodobě pracovat"

A pak takové "standardy" :
  • ÚSO / SŠ vzdělání
  • znalosti seřizování a obsluhy CNC strojů (znalost programování velkou výhodou)
  • praxe na obdobné pozici – výhodou
  • výborná orientace v strojíren. technické dokumentaci - podmínkou !!!
  • ochota se učit - být zvědavý, samostatný podmínkou !!!
  • manuální zručnost, trpělivost - výrobky jsou od "mini až po maxi", technické myšlení na vysoké úrovni

Nabízíme:

Benefity:

  • možnost se zdokonalit v seřizovačském řemesle = jistota dalšího uplatnění
  • bonusový systém
  • stravenky
  • nadstandardní školíci procesy
  • možnost pracovat na prototypech
  • možnost samostatně řídit projekty

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 16 000 - 30 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání