Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář pro CRM & Portály se znalostí Liferay

referenční číslo: 4F6DED77 | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Do nově vznikajícího týmu hledáme kolegy, kteří se budou podílet na vývoji klíčových Front-end i Back-end aplikací.

- Analyzovat, konfigurovat, implementovat a testovat změny v IT systémech
- Opravovat chyby v systémech souvisejících s CRM systémem nebo s portálovými aplikacemi
- Koordinovat odstraňování chyb v rámci celého integrovaného řešení
- Účastnit se setkání v rámci vývojového týmu
- Identifikovat nedostatky systému
- Navrhovat a plánovat rozvoj aplikace
- Implementovat nápravná opatření

Požadujeme

- Znalost JAVA/J2EE/J2ME
- Znalost frameworku Spring včetně Spring MVC, Spring Security
- Znalost Liferay
- Znalost Hibernate
- Znalost Oracle PL/SQL
- Orientace v problematice Web Services
- Základní orientace v problematice JMS
- Zkušenosti s vývojem CRM systému výhodou
- Zkušenosti s vývojem portálových aplikací výhodou
- Orientace v portálovém řešení Liferay výhodou
- Zkušenosti s JBOSS AS výhodou
- Znalost Telekomunikačních procesů výhodou
- VŠ/SŠ vzdělání
- Technická znalost anglického jazyka (převážně písmem)

Nabízíme

- Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
- Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
- Pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stavební spoření, jazykové kurzy, sport, kulturu, stravenky...
- A k tomu další výhody jako služební mobilní telefon, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody)
- Jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu)

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita