Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Windows administrátor

referenční číslo: 2122 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte komunikativní znalost angličtiny? Máte dobré znalosti v oblasti Windows serverů a sítí? Chcete v oboru dále prohlubovat své znalosti?

Pak hledáme právě Vás

Stabilní mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:

WINDOWS ADMINISTRÁTOR (30 – 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • každodenní podpora, správa a modernizace Windows serverů a sítí
  • podpora uživatelů na úrovni 2. levelu
  • denní komunikace se zahraničím v písemné i mluvené formě
  • práce ve směnném provozu
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • praxi ve správě a administraci systémů
  • dobrou znalost Windows serverů a sítí
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • komunikativnost, týmového ducha

Nabízíme:

  • uplatnění v perspektivní mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí, týden dovolené navíc
  • stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • možnost profesního růstu, vzdělávání v oboru
  • lokalita pracoviště: Jihomoravský kraj

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha