Typ nabídky

Minimální mzda

Junior Sales Manager – plasty

referenční číslo: 4F405591 | aktuálnost: 06.03.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, mezinárodní, prosperující společnost, která je významným evropským distributorem speciálních chemických surovin (plasty, aditiva, plniva), hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior Sales Manager – plasty.

Náplň práce

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (chemie - plasty výhodou)
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni (používání na denní bázi)
• Časová flexibilita a silný týmový duch
• Řidičský průkaz skup. B
• Komunikativní dovednosti a vyjednávací schopnosti, ochota učit se
• Obchodní drive, vlastní iniciativa a schopnost pracovat samostatně
• Orientace na zákazníka a výsledek

Náplň práce:

• Obchodně-technická činnost
• Prodej produktů z portfolia
• Kompletní zpracování obchodního případu od nabídky po uzavření obchodu
• Zákaznická podpora a používání CRM systému
• Aktivní hledání nových obchodních příležitostí
• Komunikace se zákazníky
• Komunikace s českými i zahraničními kolegy
• Cestování za klienty, na školení a veletrhy
• Analýza prodejních výsledků, monitoring trhu a jejich vyhodnocování
• Reporting regionálnímu obchodnímu řediteli

Nabízíme:

• Zázemí ve stabilním a přátelském kolektivu
• Možnost profesního růst a seberealizace
• Stravenky
• Příspěvek na důchodové a životní pojištění
• Výuka jazyků (AJ, NJ)
• Školení, vzdělávací kurzy, firemní akce
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Na Kozačce 7/1289, PRAHA 2, 120 00

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Profese: area sales manager, manažer obchodního týmu, manažer partnerského prodeje, manažer prodeje, manažer prodejního týmu, obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, obchodně technický zástupce, odborný asistent prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita