Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Step TRUTNOV a.s.

Strojní inženýři technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11148050727 | aktuálnost: 17. 11. 2016

SVÁŘECÍ INŽENÝR, TECHNOLOG
Požadujeme:
VŠ strojírenského (technického) zaměření
certifikát IWE
znalost technologie a materiálů
praxe ve strojírenské výrobě a v oblasti svařování
znalost zákonů, vyhlášek a předpisů souvisejících s vykonávanou prací
práce na PC (MS Office)
zodpovědný přístup k práci, samostatnost, důslednost
anglický jazyk výhodou
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti
mzdové ohodnocení dle kvalifikace a praxe, prémie
školení a další vzdělávání
zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou
Náplň práce:
příprava a organizace výroby dle ISO 9001
sestavování a schvalování plánu svařovacích postupů a výroby
kontrola dodržování předepsaných postupů
návrhy na zajištění technologie – strojů a zařízení
analýza efektivity výroby a provozu
řešení reklamací
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojštění

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Step TRUTNOV a.s., Marcela Svobodová, svobodova@steptrutnov.cz, +420 499 407 443