Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Jihlava

Brigáda výpomoc na prodejně, 80 Kč/hod. Pelhřimov

(referenční číslo: 6-19-216447/JD)

Chceš si přivydělat? Hledáme brigádníky na výpomoc před otevřením obchodu s módou, hračkami a potřebami pro domácnost v Pelhřimově.

Potřebujeme pomoci ve dnech 22.9., 23.9., 26.9. a 27.9. v časech 8:00 - 19:00 hodin. Čekalo by Vás vybalování zboží, jeho čipování, příprava oblečení k prodeji, takže se nemusíte bát ničeho náročného. Uplatnění najdeme pro muže i ženy.

Požadujeme:

  • spolehlivost a flexibilita
  • zodpovědný přístup

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 80 Kč / měsíc
Region: kraj Vysočina
Obor: Ostatní
Typ nabídky: Částečný úvazek