Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel logistiky - výroba pro automotive

referenční číslo: S071/251116 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro strojírenskou, výrobní společnost se zahraničním vlastníkem, která vyrábí komponenty pro automotive a je dodavatelem Tier 1, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
ŘEDITEL LOGISTIKY - výroba pro automotive

Náplň práce

Budete zodpovědný za komplexní řízení logistiky a logistických procesů ve středně velké výrobní firmě. Povedete tým.
Konkrétně budete mít za úkol:
- plánovat a zajistit dodávky materiálu od dodavatelů
- koordinovat plán výroby s dodávkami pro zákazníky
- dohlížet na sklad a stav zásob
- organizovat dodávky výrobků k zákazníkům
- zajišťovat dopravu
- spolupracovat s výrobou, kvalitou a nákupem

Požadujeme

- SŠ/VŠ
- zkušenost s řízením logistiky dodávek pro automotive
- zkušenost se skladovým hospodářstvím
- základní znalost systému kvality ISO 9001, TS 16949
- praxe ve vedení menšího týmu
- uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel
- znalost angličtiny, němčina výhodou

Nabízíme

Nabízíme pozici ve vyšším managementu strojírenské výrobní společnosti. Zajímavá práce. K dispozici firemní benefity.

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Management, Výroba, průmysl

Profese: logistik, inženýr logistiky, specialista logistiky, vedoucí logistiky, manager, ředitel/manažer logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita