Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technický pracovník kvality

referenční číslo: 12351 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Vystudoval jste střední školu elektrotechnického zaměření? Máte vyhlášku 50sb. § 6? Rád se učíte novým věcem? Jste absolventem a chcete rozšířit své obzory v oblasti elektrotechniky pod záštitou prestižní mezinárodní společnosti?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní společnost působící v elektrotechnickém průmyslu v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáty na pozici TECHNICKÝ PRACOVNÍK KVALITY.

Náplň práce

  • Spolupráce při stanovení nápravných opatření
  • Analýza vad finálních výrobků a vstupních materiálů
  • Spolupráce při řešení zákaznických reklamací
  • Evidence a vyhodnocování nákladů na nápravná opatření

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oblasti elektra
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • Platnou vyhlášku 50sb. §6

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pozici vhodnou pro absolventy
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha