Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník zákaznické podpory

referenční číslo: 12524 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Je komunikace Vaší silnou stránkou? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni? Hledáte práci s flexibilní pracovní dobou ve stabilním odvětví?

Pak se přihlašte do výběrového řízení PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • práce s firemním ERP systémem a fakturami
  • vyřizování telefonické i e-mailové korespondence
  • komunikace s vedoucí zákaznického servisu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti v oblasti zákaznického servisu výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost francouzštiny, španělštiny, italštiny nebo němčiny výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • flexibilní pracovní doba s pevným fixem
  • možnost maximálního využití jazykových schopností - zákazníci z oblasti mluvící daným jazykem
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha