Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11279000727 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Požadujeme: Vzdělání ZŠ, spolehlivost, zručnost, fyzickou zdatnost, flexibilní časové možnosti, vysoké pracovní nasazení, zkušenosti s ručním úklidem objektů (škol, kanceláři) vítána
Poznámka k volnému místu: Popis činnosti: Běžný, ruční úklid v interiérech historických objektů (památkově chráněná budova). Zametání, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čistění nábytku a zařízení, oken, skleněných dveřních výplní a dveří, zrcadel, koberců vysavačem, vytírání podlah (PVC a dlaždic). Mechanické mytí a leštění podlah, čistění osvětlovacích těles, úklid a dezinfekce sociálních zařízení. Zalévání květin.
Nabízíme: Zajímavou a zodpovědnou práci. Pracovní smlouvu úvazek 0,5 - 1 (20 - 40 hodin/týdně) pondělí - pátek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Zájemci zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu spackova@zoobrno.cz do 26. 8. 2016. Do předmětu emailu vepište název pozice, o kterou se ucházíte. Pokud do tří týdnů neobdržíte pozvánku na osobní pohovor, dali jsme přednost jiným kandidátům.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 5 970 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail