Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Operátor zákaznické podpory s maďarštinou

referenční číslo: 11972 | aktuálnost: 3. 12. 2016

Jste komunikativní a nedělá Vám problém denně využívat maďarský a anglický jazyk? Chcete získat nové zkušenosti ve společnosti se stabilním postavením na trhu?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis
Mezinárodní společnost hledá do svého týmu pracovníka na pozici:
OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉ PODPORY s MAĎARŠTINOU (19-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Denní využívání maďarského a anglického jazyka v komunikaci se zákazníky
  • Péče o zákazníky
  • Zodpovídání dotazů od klientů (telefonicky, prostřednictvím emailu nebo chatu)
  • Administrativní činnost
  • Tvorba reportů, spolupráce se členy týmu

Požadujeme:

  • Maďarský a Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Předchozí zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou
  • Středoškolské vzdělání – není podmínkou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Komunikativnost, pohotovost a logické myšlení

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Vstupní trénink, po zapracování možnost profesního růstu
  • Občerstvení na pracovišti a příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 19 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha