Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Logistik výroby junior / Liberec

referenční číslo: 36554 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Pro našeho klienta, výrobce technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme vhodného kandidáta Logistik výroby junior.

Náplň práce:
- příprava režijních položek do všech výrobních příkazů svařovny a kontrola jejich stavu
- příprava materiálu PARTs pro následné svařování, reportování chyb
- příprava materiálu pro převoz na oddělení kontroly, umístění na palety včetně jeho základního zabalení
- příprava materiálu na výrobu pro ostatní zákazníky, kompletace dílů a nakupovaného materiálu dle průvodní dokumentace na zadané termíny
- udržovat pořádek ve všech prostorech a zónách, kde vykonáváte svou činnost
- odstraňuje zjištěné nedostatky v souladu s 5S metodikou
- plní další úkoly svého nadřízeného, zúčastňuje se porad interní logistiky a dalších
- při všem činnostech dodržuje pravidla BOZP
- aktivně se podílí na zvyšování své kvalifikace

Požadujeme:
- SŠ či SOU vzdělání podmínkou
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- uživatelská znalost MS Excel, Word, Power Point, Outlook
- práce s IS Helios Orange pokročilý výhodou
- pečlivost, přesnost, důslednost, samostatnost
- odolnost vůči stresu, otevřenost, analytické myšlení
- časová flexibilita, překonávání překážek, schopnost čelit odporu
- komunikativní, pozitivně, týmově laděná osobnost se zodpovědným přístupem k práci
- výhodou základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná)
- oprávnění k VZV výhodou

Nabízíme:
- HPP, zkušební doba 3 měsíce
- práce v jednosměrném provozu PO - PÁ
- zajímavá práce v mladém kolektivu
- atraktivní mzdové ohodnocení, bonusy za dobře odváděnou práci
- možnost osobního rozvoje
- systém benefitů ( stravenky, příspěvek na dojíždění, jazyková výuka aj. )

Místo výkonu práce: Liberec

Datum nástupu: IHNED

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Stanislava Novotná, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera05@karierasro.cz