Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Vedoucí údržby a správy nemovitostí

referenční číslo: 36181 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, působící v oblasti strojírenství, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání
praxe na podobné pozici
zkušenost s vedením lidí
znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
dobré organizační schopnosti
bydliště do 15 km od Nymburka

Náplň práce:
správa a údržba movitého a nemovitého majetku
správa odpadového hospodářství
realizace projektů nových staveb, rekonstrukcí stávajících objektů
komunikace s dodavateli a servisními firmami
plánování a řízení preventivních a periodických prohlídek, revizí, kontrol
řešení havarijních stavů
vedení zaměstnanců údržby, zodpovědnost za zvyšování kvalifikace zaměstnanců, školení
nákup spotřebního materiálu, technického vybavení
spolupráce na implementaci a kontroly systému managementu kvality ISO 9001:2015

Nabízíme:
motivující platové ohodnocení, výkonové roční odměny
příspěvek na důchodové připojištění
zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy
závodní stravování
zázemí silné firmy orientované na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka i zaměstnanců

Termín nástupu: dohodou, možno ihned
Místo pracoviště: Nymburk

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail kariera10@karierasro.cz a uvádějte značku 35665/FIŠ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha