Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho klienta v Havlíčkově Brodě hledáme vhodné uchazeče na pozici dělník/ce v automobilovém průmyslu.

Operátor/ka výroby pro automobil. průmysl

referenční číslo: 5514 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti výroby automobilových dílů, hledáme šikovné pracovníky na hlavní pracovní poměr na pozici – operátor/ka ve výrobě. Práce je vhodná spíše pro muže, pro všechny, kteří se nebojí pracovat, jsou spolehliví a manuálně zruční. Na vzdělání ani praxi nezáleží, vše Vás naučíme, ve všem zaškolíme. Nabízíme zajímavou práci v mezinárodní společnosti, odpovídající mzdu, nadstandardní příplatky, práci na hlavní pracovní poměr, a protože víme, jak je důležitý odpočinek, tak Vám dáme i týden dovolené navíc Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- obsluha poloautomatických výrobních strojů
- vizuální kontrola hotových výrobků
- dodržování výrobních postupů

Požadujeme:

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost, spolehlivost
- flexibilitu a odpovídající pracovní tempo

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Odpovězte, prosím, pomocí odpovědního tlačítka, nebo zašlete sms na tel. 739 249 904 a my Vám zavoláme zpět.

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- měsíční mzda až 16.000 Kč/měsíc - dle pracovního výkonu
- příplatky v nadstandardní výši za práci v noci, o víkendu, přesčas
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na dopravu
- lékařská prohlídka zdarma

Místo pracoviště: Havlíčkův Brod

Region: kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha