Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce s polštinou

referenční číslo: 12321 | aktuálnost: 31. 10. 2016

Zajímá Vás obchod? Rádi byste uplatnili své schopnosti na pozici obchodního zástupce ve strojírenské společnosti? Jste technicky zaměřený a komunikujete v polském a anglickém jazyce? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis
Česká strojírenská společnost hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s POLŠTINOU (40-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • Akvizice nových zákazníků
  • Udržování vztahů s dlouholetými klienty
  • Prezentace produktů na veletrzích a vyjednávání obchodních podmínek
  • Spolupráce napříč společností a pravidelný reporting
  • Tvorba marketingového průzkumu a vyhodnocování informací

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (strojírenského oboru velkou výhodou)
  • Praxi v oblasti obchodu ve strojírenské společnosti
  • Znalost polského strojírenského trhu
  • Pokročilou znalost polského a anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Automobil, notebook, telefon k osobním účelům
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Polsko, ČR

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Polsko

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha