Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

V + H DENT s.r.o.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11240920758 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Recepční na zubní klinice - úplné střední všeobecné (gymnázium) i vyšší. Pracoviště Dolní Dvořiště. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup září 2016, případně dle dohody. Mzda 18.000,-- - 22.000,-- Kč hrubého. Nabízíme: zaměstnání na plný úvazek bez nočních směn, víkendů a svátků, výborné pracovní podmínky v zařízení s nejmodernější zdravotní technikou, atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů, řadu zaměstnaneckých benefitů. Požadujeme: výbornou znalost německého jazyka, uživatelskou znalost MS Office, příjemné vystupování a profesionální jednání, pracovitost, spolehlivost, týmového ducha, chuť učit se novým věcem a aktivně se podílet na chodu moderní zubní kliniky. Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, stravenky a naturální výhody. Kontakt: Dominika Kovaříková, tel: 606 735 644, email: vhdent@seznam.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail