Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SYSTHERM s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11167980735 | aktuálnost: 14. 1. 2017

Požadujeme: SŠ/VŠ technického zaměření, znalost práce na PC a Office, schopnost komunikace a projevu, znalost AJ na komunikativní úrovni, ochota učit se novým věcem, kreativita. flexibilnost. schopnost samostatné práce.
Náplň práce: zajištění provozu poradenského střediska, zajišťování seminářů, zajištění propagace vzorkové prodejny a poradenského střediska, vedení agendy a její aktualizace, zajištění provozu vzorkové prodejny komponentů pro úsporné vytápění a přípravy teplé vody.
Místo výkonu práce - kancelář Truhlářská 2755/5, 301 00 Plzeň. Životopisy zasílejte na personalni@systherm.com. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

SYSTHERM s.r.o., ŽIVOTOPIS, personalni@systherm.com

Odpovědět na inzerát