Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Specialisté v oblasti zahradnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11429710791 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Náplň práce:
- podílet se na plnění společenského poslání sbírk. skleníků a: návrhů; pořádání prodejních, kulturních či vzdělávacích akcích; propagaci skleníků.
- zodpovědnost za hospodářský výsledek oddělení
- podílet se na tvorbě hospodářského plánu
- navrhovat opravy a pořízení technologického zázemí skleníků včetně kontroly technicko-provozního stavu skleníků
- zodpovědnost za pěstování rostlin pro: účely doplnění sbírek, maloobchodní prodej; výstavní akce, potřeby parků a odběratele
- zodpovědnost za svěřené zakázky po stránce návrhů, kalkulací, vedení realizace, dodacích termínů a řádného předávání podkladů k fakturaci.

Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy a s nástupem do funkce - 2. 1. 2017 nebo dle dohody.
Požadavky a předpoklady pro výkon funkce: SŠ, VŠ v oboru zahradnictví; prokazatelná praxe na obdobné pozici; komunikativnost, samostatnost; organizační schopnosti; spolehlivost; řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič.
Nabídka: zázemí stabilní a zavedené společnosti, práce v atraktivním prostředí, možnost seberealizace, zaměstnanecké benefity, nástupní plat 19.000,- Kč.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození; místo trvalého pobytu; datum a podpis uchazeče.

K přihlášce do výběrového řízení je nutné přiložit: profesní životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních; odborných znalostech a dovednostech. Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je do: 30. 9. 2016.
Příjem přihlášek do výběrového řízení: místem pro doručení přihlášek poštou nebo osobně je: Výstaviště Flora Olomouc, a.s.; Wolkerova 17, 771 11 Olomouc. Dotazy vyřizuje: Hofírková Jana, tel. 734 715 800, e-mail: hofirkova.jana@flora-ol.cz. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail