Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Technický specialista - průmyslová automatizace

(referenční číslo: 2-30-215752/JD)

Pro našeho klienta, zahraničná úspěšnou firmu působící v oblasti automatizace hledáme vhodného uchazeče na pozici Techniký specialista - průmyslová automatizace.

Náplň práce:

  • koordinace a vedení projektů v oblasti smontovaných sestav výrobků z firemního portfolia (elektro, pneumatika, atd.)
  • zpracovávání a vytváření nových projektů a nových technických řešení dle požadavků zákazníků
  • komunikace s obchodním oddělením a vytváření nabídek
  • komunikace s externími dodavateli včetně zahraničních a kontrola kvality jejich dodávek
  • kreslení pneumatických schémat
  • technické konzultace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru automatizace ve strojírenství, mechatroniky nebo příbuzných oborů
  • zkušenosti s tvorbou schémat v oblasti automatizace
  • znalosti v oboru pneumatiky (ale i elektro nebo hydraulika) vítány
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • znalost systému SAP výhodou
  • schopnost týmové spolupráce a dobré komunikace
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

Benefity:

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • týmovou práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmě
  • příjemné pracovní prostředí, kolegiální atmosféra
  • pravidelné doplňování jazykového a dalšího vzdělání
  • odměňování v závislosti na dosažených výsledcích
  • příspěvek na stravování

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání