Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior business consultant

referenční číslo: 12198 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Máte obecný IT přehled a obchodní jednání a komunikace se zákazníky pro Vás není problémem? Jste zvyklý komunikovat v anglickém jazyce?

Pak je tato pozice tou pravou šancí pro Vás

JUNIOR BUSINESS CONSULTANT

Náplň práce

  • Podpora obchodu v pre-sales fázi, návrhy řešení
  • Analýza a naplnění business požadavků zákazníka
  • Konzultace s vývojovými týmy, SW architekty, testery
  • Příprava a prezentace projektů, dohled nad jejich realizací
  • Komunikace se zákazníky i v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • Zkušenosti s konzultací (ECM, SharePoint, aj.)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Obecné IT znalosti (MS SharePoint, Win Server, SQL)
  • Analytické myšlení, všestrannost, zodpovědnost
  • Dobré prezentační schopnosti

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • Homeoffice
  • Motivační ohodnocení
  • Mobil a notebook dle výběru v rámci budgetu
  • Příspěvky na stravování (stravenky)
  • Možnost karierního růstu
  • Účast na školeních
  • Možnost zahraničních cest

Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha