Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor SW specialista

referenční číslo: 4E633472 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- programování systémového SW řídících systémů elektrovýzbroje trakčních vozidel
- tvorba dokumentace SW dle EN 50128 (specifikace požadavků, návrh architektury SW atd.)
- tvorba knihoven driverů průmyslových komunikací (Ethernet IEC61375-2-5, SAE-Combo, CAN apod.)
- spolupráce s SW a HW specialisty, projektanty a systémovými projektanty
- účast na vývoji aplikace v celém rozsahu vývojového cyklu (dokumentace, kódování, testování, ladění
na zkušebně, řešení problémů a oživování na voze u zákazníka)

Požadujeme

- VŠ elektrotechnické nebo aplikovaných věd - zaměření na elektroniku a programování
- schopnost programování v C/C++
- znalost vozidlových resp průmyslových komunikací (Ethernet, CAN a další)
- znalost AJ, resp. NJ
- praxe s programováním embedded systému na bázi jednočipových mikroprocesorů
- praxe v programování SW řídících systémů kolejových vozidel výhodou
- praxe se systémy pro správu a řízení dokumentace v životního cyklu vývoje SW výhodou

Nabízíme

- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- velmi dobré platové ohodnocení
- stravování v prostorách společnosti
- zaměstnanecké výhody
- Nástup ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské