Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o.

Lékaři v interních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11530000740 | aktuálnost: 7. 10. 2016

místo výkonu práce: Veleslavínská 1/30, Praha 6 - Veleslavín, 162 00
kontakt: Ťuláková Petra Mgr., tel.: 608477967, e-mail: tulakovap@cmcpraha.cz
Pracovní náplň:
- Ambulantní činnost alergologa a klinického imunologa

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- specializovaná způsobilost, popř. předatestační příprava v oboru alergologie a klinická imunologie
- znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (aktivní a komunikativní znalost)
- znalost dalších jazyků výhodou
- klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům
- velmi dobrou uživatelskou znalost PC
- časovou flexibilitu
- zájem o obor

Nabízíme:
- Práci na zkrácený úvazek, popřípadě dohoda o provedení práce
- Nadstandardní mzdové ohodnocení
- Práci v ambulantním provozu
- Samostatnou a odpovědnou práci
- Příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
- Možnost dalšího vzdělávání
- Nadstandardní lékařskou péči
- Týden dovolené navíc (pro HPP)
- Příspěvek na stravování (pro HPP)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o., Mgr. Petra Ťuláková, HR manager, tulakovap@cmcpraha.cz, +420 608 477 967