Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Warehouse manager

referenční číslo: 11866 | aktuálnost: 21. 8. 2016

Máte praxi na pozici manažer skladu? Chtěli byste se v budoucnosti realizovat u mezinárodně uznávané společnosti jako WAREHOUSE MANAGER? Ovládáte angličtinu na dobré komunikativní úrovni slovem i písmem?

Pak tu máme příležitost právě pro Vás

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive na Chomutovsku hledá vhodného kandidáta na pozici:

WAREHOUSE MANAGER

Náplň práce

  • Zodpovědnost za kompletní vedení skladu
  • Nepřímé řízení několika desítek podřízených
  • Tvorba pracovních postupů
  • Zajištění auditů v oblasti logistiky
  • Plánování obsazenosti směn, dle vytíženosti provozu
  • Vedení projektů v logistice

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Min. 2 roky praxe na pozici vedoucího skladu nutná
  • Alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadní praxe
  • Dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • Příspěvek na stravování, možnost jazykových kurzů
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Chomutovsko

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha