Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Kvalitář - šance pro absolventy

referenční číslo: 8761 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Nechcete stereotypní práci? Pak je práce na pozici Inženýr kvality právě to pravé pro Vás. Máte VŠ vzdělání v oboru kvality/jakosti a středně pokročilou znalost angličtiny? Čtěte dále

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

KVALITÁŘ - ŠANCE pro ABSOLVENTY

Náplň práce

  • zodpovědnost za plnění cílů kvality na daném úseku
  • spoluúčast při řešení interních i externích reklamací
  • podávání návrhů nápravných a preventivních opatření
  • aktivní práce s moderními nástroji kvality – FMEA, 8D, PPAP, APQP
  • tvorba příslušné technické dokumentace, pravidelný reporting v angličtině

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru kvality/jakosti
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka (denní/aktivní využití)
  • znalost nástrojů kvality – FMEA, 8D, PPAP, APQP
  • orientace v ISO normách – 9001, TS 16 949, 14001
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci v moderním prostředí – moderní technologie
  • příspěvek na dopravu, stravování, na PP a ŽP
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha