Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DP WORK s.r.o.

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10642750761 | aktuálnost: 16. 12. 2016

Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 601
Náplň práce: budete se podílet na přípravě materiálu na lince, montáži chladícího nábytku, chladicích zařízení a klimatizací z jednotlivých komponentů. Následně budete kontrolovat montované díly a montovat osvětlovací kabeláže a chladící potrubí.
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, pozornost, rozpoznávací schopnosti, manuální zručnost, svědomitost, český jazyk na komunikativní úrovni.
Nabízíme: platové ohodnocení do 88.- do 96,- Kč/hod., variabilní složka mzdy 0 - 10,- Kč/hod., cestovní náhrady 0 - 3.800,- Kč/měsíc, osobní ohodnocení a mimořádné prémie od 0 - 1.500,- Kč. Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky, dovolená 25 dní/rok. Práce na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu. Možnost ubytování s příspěvkem. Výhodné telefonní tarify. Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.
Kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem: Velková Dana, tel.: 739486012, Po-Pá 8.00 - 16.00, e-mail: dana.velkova@dpwork.cz
Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem chladicích a mrazících zařízení určených pro hyper/supermarkety. Nábory na pozici pomocný operátor výroby probíhají průběžně dle domluvy s uchazečem. Hlásit se můžete již nyní.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 88 - 96 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

DP WORK s.r.o., Dana Velková, dana.velkova@dpwork.cz, +420 739 486 012

Odpovědět na inzerát