Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov Dědina

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11131080771 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, 1-směnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou.
Požadavky: zdravotní způsobilost bez omezení, zdravotní průkaz, trestní bezúhonnost; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka), práce na PC - MS Word, MS Excel, Outlook - uživatelská znalost; komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost, odpovědnost; ochota dalšího vzdělávání, aktivní přístup k práci; praxe v oboru vítána, min. stupeň vzdělání: střední odborné s výučním listem.
Výhodou: kurz pracovníka v sociálních službách (není podmínkou).
Životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 31.7.2016 poštou na adresu Nádražní 709, 517 73 Opočno nebo na e-mail: mvackova@domov-dedina.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 6 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail