Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér – šance pro absolventy

referenční číslo: 11425 | aktuálnost: 2. 8. 2016

Máš za sebou vysokou a baví Tě konstrukce? Hledáš práci, kde budeš mít možnost využívat angličtinu na denní bázi se zákazníky?
Pak nám zašli obratem své CV a my se s tebou hned, jak to půjde, telefonicky spojíme

Mezinárodní výrobní společnost, zaměřena na výrobu do automobilového průmyslu, hledá do týmu konstruktérů nadšeného parťáka na pozici:

KONSTRUKTÉR – ŠANCE pro ABSOLVENTY (od 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Budeš upravovat stávající stroje na přání zákazníka
  • Budeš překreslovat výkresy na evropské kvóty
  • Kreslit v AutoCADu a občas i Catii
  • Spolupracovat s týmem konstruktérů a výrobou

Požadujeme:

  • Ukončené studium v oboru strojírenství na vysoké škole
  • Znalost konstrukčního programu AutoCAD, případně Catia
  • Aby ses anglicky domluvil o pracovních záležitostech
  • Dobrého parťáka mezi konstruktéry, který bude zodpovědný i samostatný

Nabízíme:

  • Na odpočinek jeden týden dovolené navíc
  • Ve firmě si dáš v závodní jídelně dobrý oběd za dobrou cenu
  • Když se firmě bude dobře dařit, odmění i Tebe
  • Místo výkonu práce: 20 km západně od Prahy

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha