Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tesco Stores ČR a.s.

Pekaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11311960745 | aktuálnost: 25. 8. 2016

PEKAŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, pružná pracovní doba
- Náplň práce: výroba pekařských výrobků, dle výrobního plánu; zajištění dostatečného množství výrobků pro zákazníky; kontrola od vstupních surovin až po finální upečené produkty dle standartu Tesco; příprava těsta, dodržení platných procedur a receptu; dodržování pečícího plánu; obsluha technického zařízení pekárny
- Požadujeme: vyučení
- Nabízíme: příspěvek na stravování, rekondiční volna, zaměstnanecká karta Clubcard - sleva 10%í
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně na prodejně (pult informací). Kontaktní osoba: Švancarová Marcela, manažerka personálních činností, tel.: 601 395 071, e-mail: 11006pm@cz.tesco-europe.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 666 - 17 260 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha