Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor tvářecího stroje se zaškolením

referenční číslo: 4D597E0C | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- naším klientem je nadnárodní společnost specializující se na tepelné tváření plastů. Zákazníky má po celé Evropě. Je tak stabilním zaměstnavatelem se širokým záběrem působnosti a dlouholetou historií. Jejich zákazníky jsou významní dodavatelé z mnoha průmyslových odvětví, jako je např. automotive, zdravotnictví, letectví, architektonické osvětlení, vybavení pro dětská hřiště apod. Klientům poskytují kompletní servis:konzultace včetně návrhu vhodného zpracování a použité materiálu, individuální design a technologické řešení na míru, příprava a ořez CNC plastových dílů, teprve nakonec samotná výroba - technologií vakuového tepelného tváření – z plastových desek různých materiálů formují finální výrobky, které se dále ořezávají na CNC frézkách, kompletují, šetrně zabalí a nakonec odešlou přímo k zákazníkovi. Firma zároveň investuje do nejlepších pracovníků.
- příprava materiálu na výrobu
- obsluha tvářecího stroje - zaučíme
- práce s dalšími pomocnými stroji
- práce dle instrukcí a dokumentace
- související manuální činnosti
- schopnost se rychle naučit pracovat se strojem
- práce v Brně
- možnost nástupu ihned

Požadujeme

- střední odborné učiliště
- aktivní a zodpovědný přístup
- čistý TR
- manuální zručnost
- ochota pracovat na 2-3 směny

Nabízíme

- čistý TR

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity