Typ nabídky

Minimální mzda

Hypoteční a Úvěrový Specialista

referenční číslo: 4D48D9BD | aktuálnost: 06.02.2017

AB Domus s.r.o.

Pro pobočku společnosti Gepard Finance hledáme uchazeče na pozici:

Náplň práce

Pro pobočku GEPARD FINANCE
hledáme kolegy na pozici hypoteční a úvěrový specialita.

Co vás u Geparda čeká?

- příprava nabídky nejvhodnějšího způsobu financování nemovitostí z portfolia bankovních partnerů
- zpracovávání podkladů od klientů pro - - zprostředkování hypotéky nebo úvěrů ze stavebního spoření
- realizace hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření pro klienty
spolupráce s realitními makléři
- kontakt se zástupci bank, pojišťoven, stavebních spořitelen
- možnost zpracovávat spotřební úvěry, refinancování a konsolidaci úvěrů
- následná péče o klienty

Požadujeme

Zřejmě vás přijmeme, pokud:

- jste absolvovali SŠ nebo VŠ vzdělání
- znáte problematiku hypotečního úvěrování, příp. prostřednictvím stavebního spoření
- se trochu orientujete na finančním a realitním trhu
- zvládáte obchodní a komunikační dovednosti, jste flexibilní, orientujete se na výsledek
- jednáte profesionálně, příjemně vystupujete, samostatnost vám nečiní problém
- máte zkušenosti s jednáním s klienty
- pracujete na PC v programech MS Word, Excel, Outlook, s internetem

Nabízíme

Odměníme vás:

- nadstandardním a přehledným systémem odměňování – provize získáte na základě dosažených výsledků
- certifikací u všech spolupracujících bank, stavebních spořitelen a pojišťoven zdarma
- pravidelným školením a vzděláváním v oblasti hypotečních produktů a stavebního spoření
- propracovaným systémem vzdělávání GEPARD AKADEMIE s možností zdarma se vzdělávat a profesně růst
kvalitní metodickou podporou a pomocí při řešení vašich obchodních případů
- zvýhodněnými finančními podmínkami pro klienty (sazby, poplatky, bonusy, akční nabídky)
- dostatkem obchodních příležitostí – velkým množstvím přímých zájemců o hypotéky
- prací pod silnou českou značkou
marketingovou a reklamní podporou stabilní, renomované a úspěšné společnosti

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Rodiče s dětmi