Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Česká pošta, s.p.

Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11382390796 | aktuálnost: 4. 11. 2016

DORUČOVATELÉ LISTOVNÍ MOTORIZOVANÍ I PĚŠÍ
Náplň práce: jedná se o práci listovního doručovatele na plný pracovní úvazek. V náplni práce pěšího doručovatele je roznos obyčejných listovních zásilek, doporučených zásilek, poštovních poukázek, propagačního materiálu. Motorizovaný doručovatel (ŘP SKUPINY B) má navíc rozvoz balíkových zásilek.
Nabízíme: po zapracování možnost plného pracovního poměru.
První kontakt: své životopisy můžete posílat na e-mailovou adresu dodejna.75700cpost.cz. či se spojit telefonicky na čísle 605 220 724, 571 665 948, nebo osobně na adrese Poláškova 122, Valašské Meziříčí u vedoucí doručovatelů Pavly Pavelkové 1.patro (dveře vlevo)
ov. 3.11.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Česká pošta, s.p., Pavla Pavelková, dodejna.75700@cpost.cz, +420 605 220 724