Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Náborář IT pozic

referenční číslo: 10775 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Máte zkušenosti s náborem zaměstnanců a je Vám blízká oblast IT? Domluvíte se velmi dobře anglicky a hledáte novou práci, kde budete moci uplatnit své získané zkušenosti?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis Nástup možný ihned

Mezinárodní IT společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

NÁBORÁŘ IT POZIC (30 - 40.000,-Kč)

Náplň práce

  • Vyhledávání vhodných kandidátů na různých serverech
  • Jejich aktivní oslovování
  • Zpracování zaslaných CV
  • Osobní účast na pohovorech
  • Zpracování reportů
  • Práce s interní databází
  • Tvorba prezentačních materiálů

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti náborů zaměstnanců
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Zkušenost se sestavováním inzerátů
  • Aktivní vyhledávání na sociálních sítích
  • Samostatnost, pečlivost, dobré organizační dovednosti

Nabízíme:

  • Atraktivní pracovní prostředí v centru Brna
  • Zajímavé finanční ohodnocení - možnost ovlivnění své mzdy
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha